RCH106NP-3R6M Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.6UH 5.7A 13.8 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 3.6uH 5.7A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH106NP-3R6M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-3R6M RCH106NP-3R6M Виробник : Sumida RCH-106-465946.pdf Fixed Inductors 3.6uH 5.7A 20% THRU HOLE INDUCTOR