Продукція > SUMIDA > RCH106NP-681K
RCH106NP-681K
RCH106NP-681K Sumida
RCH_106.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 680uH 0.43A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCH106NP-681K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-681K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-106.pdf Description: FIXED IND 680UH 430MA 2.2 OHM TH