RCH106NP-7R8M Sumida America Components Inc.
RCH-106.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 7.8UH 3.9A 24.8 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 7.8uH 3.9A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH106NP-7R8M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH106NP-7R8M RCH106NP-7R8M Виробник : Sumida RCH-106-465946.pdf Fixed Inductors 7.8uH 3.9A 20% THRU HOLE INDUCTOR