RCH108NP-101K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 1.4A 210 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 100uH 1.4A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-101K RCH108NP-101K Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 100uH 1.4A 10% THRU HOLE INDUCTOR