RCH108NP-120M Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 4.1A 31 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 4.1A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-120M RCH108NP-120M Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 12uH 4.1A 20% THRU HOLE INDUCTOR