RCH108NP-121K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 1.3A 240 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 120uH 1.3A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-121K RCH108NP-121K Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 120uH 1.3A 10% THRU HOLE INDUCTOR