RCH108NP-181K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 180UH 1.1A 350 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 180uH 1.1A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-181K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-181K RCH108NP-181K Виробник : Sumida RCH_108-523452.pdf Power Inductors - Leaded 180uH 1.1A 10% THRU HOLE INDUCTOR