RCH108NP-221K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 220UH 960MA 450 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 220uH 0.96A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-221K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-221K RCH108NP-221K Виробник : Sumida RCH_108-523452.pdf Power Inductors - Leaded 220uH 0.96A 10% THRU HOLE INDUCTOR