RCH108NP-270M Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 27UH 2.8A 62 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 2.8A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-270M RCH108NP-270M Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 27uH 2.8A 20% THRU HOLE INDUCTOR