RCH108NP-2R2M Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 7.9A 8.5 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 7.9A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-2R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-2R2M RCH108NP-2R2M Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 2.2uH 7.9A 20% THRU HOLE INDUCTOR