RCH108NP-2R7M Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 7.2A 9.6 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 7.2A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-2R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-2R7M RCH108NP-2R7M Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 2.7uH 7.2A 20% THRU HOLE INDUCTOR