Продукція > SUMIDA > RCH108NP-330K
RCH108NP-330K
RCH108NP-330K Sumida
RCH_108-523452.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 33uH 2.5A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCH108NP-330K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-330K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-108.pdf Description: FIXED IND 33UH 2.5A 790 MOHM TH