Продукція > SUMIDA > RCH108NP-331K
RCH108NP-331K
RCH108NP-331K Sumida
RCH-108-523452.pdf
Виробник: Sumida
Fixed Inductors 330uH 0.79A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCH108NP-331K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-331K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-108.pdf Description: FIXED IND 330UH 790MA 690 MOHM