RCH108NP-390K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 2.3A 87 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 2.3A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-390K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-390K RCH108NP-390K Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 39uH 2.3A 10% THRU HOLE INDUCTOR