RCH108NP-470K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 2.1A 99 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 2.1A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-470K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-470K RCH108NP-470K Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 47uH 2.1A 10% THRU HOLE INDUCTOR