Продукція > SUMIDA > RCH108NP-471K
RCH108NP-471K
RCH108NP-471K Sumida
RCH_108.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 470uH 0.66A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 214 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCH108NP-471K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-471K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-108.pdf Description: FIXED IND 470UH 660MA 1 OHM TH