RCH108NP-4R7M Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 5.7A 11.7 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 5.7A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-4R7M RCH108NP-4R7M Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 4.7uH 5.7A 20% THRU HOLE INDUCTOR