RCH108NP-560K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 56UH 1.9A 130 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 56uH 1.9A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-560K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-560K RCH108NP-560K Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 56uH 1.9A 10% THRU HOLE INDUCTOR