RCH108NP-561K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 560UH 600MA 1.2 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 560uH 0.6A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-561K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-561K RCH108NP-561K Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 560uH 0.6A 10% THRU HOLE INDUCTOR