Продукція > SUMIDA > RCH108NP-681K
RCH108NP-681K
RCH108NP-681K Sumida
RCH_108-523452.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 680uH 0.55A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 263 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCH108NP-681K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-681K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-108.pdf Description: FIXED IND 680UH 550MA 1.4 OHM TH