RCH108NP-6R2M Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.2UH 5.3A 15.3 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.2uH 5.3A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-6R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-6R2M RCH108NP-6R2M Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 6.2uH 5.3A 20% THRU HOLE INDUCTOR