Продукція > SUMIDA > RCH108NP-820K
RCH108NP-820K
RCH108NP-820K Sumida
RCH_108-523452.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 82uH 1.6A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCH108NP-820K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-820K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-108.pdf Description: FIXED IND 82UH 1.6A 160 MOHM TH