RCH108NP-821K Sumida America Components Inc.
RCH-108.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 820UH 500MA 1.8 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 820uH 0.5A 10% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCH108NP-821K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH108NP-821K RCH108NP-821K Виробник : Sumida RCH-108-523452.pdf Fixed Inductors 820uH 0.5A 10% THRU HOLE INDUCTOR