RCH110BNP-120M Sumida America Components Inc.
RCH110B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 4.2A 33 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 33mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 4.2A 33 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 33mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Інші пропозиції RCH110BNP-120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110BNP-120M RCH110BNP-120M Виробник : Sumida RCH110B.pdf Power Inductors - Leaded 12uH 4.1A 20% THRU HOLE INDUCTOR