Продукція > RCH > RCH110NP-150M
RCH110NP-150M
RCH-110.pdf
Виробник:
RCH110NP-150M Трансформаторы
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RCH110NP-150M
Description: FIXED IND 15UH 4.4A 26 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 7.7MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Інші пропозиції RCH110NP-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110NP-150M Виробник : Sumida RCH110-151.pdf Дроссель с радиальными выводами, L = 15 мкГн, Idc, А = 4.4, Точн,% = 20, Rdc, мОм = 26, SRF,МГц = 7.7, Габ. разм,мм = 10.5 х 10.5 , Тип монт. = выводной ,... Група товару: Індуктивності Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
товару немає в наявності
RCH110NP-150M Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-110.pdf Description: FIXED IND 15UH 4.4A 26 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 7.7MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.4 A
RCH110NP-150M RCH110NP-150M Виробник : Sumida RCH_110.pdf Power Inductors - Leaded 15uH 4.4A 20% THRU HOLE INDUCTOR