Продукція > RCH > RCH110NP-181K
RCH110NP-181K
RCH-110.pdf
Виробник:
на замовлення 109 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RCH110NP-181K
Description: FIXED IND 180UH 1.3A 310 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 310mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 3.9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 180 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Інші пропозиції RCH110NP-181K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110NP-181K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-110.pdf Description: FIXED IND 180UH 1.3A 310 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 3.9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
товару немає в наявності
RCH110NP-181K RCH110NP-181K Виробник : Sumida RCH_110.pdf Power Inductors - Leaded 180uH 1.3A 10% THRU HOLE INDUCTOR