Продукція > SUMIDA > RCH110NP-220M
RCH110NP-220M Sumida
RCH110-151.pdf
Виробник: Sumida
Дросель дротяний з радіальними виводами, L = 22 мкГн, Idc, А = 3,6, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 37, SRF, МГц = 6,8, Габ. розм, мм = 10 х 10,5, Тексп, °С = -40...+100, Тип монт. = вивідний, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивнос
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 58 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 3.6A 37 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 37mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6.8MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.6 A.
Інші пропозиції RCH110NP-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110NP-220M Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-110.pdf Description: FIXED IND 22UH 3.6A 37 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 37mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6.8MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.6 A
товару немає в наявності
RCH110NP-220M RCH110NP-220M Виробник : Sumida RCH-110.pdf Power Inductors - Leaded 22uH 3.6A 20% THRU HOLE INDUCTOR