Продукція > SUMIDA > RCH110NP-270M
RCH110NP-270M
RCH110NP-270M Sumida
RCH-110.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 27uH 3.3A 20% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 3.3A 48 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6.1MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Інші пропозиції RCH110NP-270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110NP-270M Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-110.pdf Description: FIXED IND 27UH 3.3A 48 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6.1MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A