RCH110NP-391K Sumida America Components Inc.
RCH-110.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 390UH 860MA 650MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 650mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 2.7MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 860 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 390UH 860MA 650MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 650mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 2.7MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 390 µH, Current Rating (Amps): 860 mA.
Інші пропозиції RCH110NP-391K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110NP-391K RCH110NP-391K Виробник : Sumida RCH-110.pdf Power Inductors - Leaded 390uH 0.86A 10% THRU HOLE INDUCTOR