Продукція > SUMIDA > RCH110NP-471K
RCH110NP-471K Sumida
RCH110-151.pdf
Виробник: Sumida
Дросель з радіальними виводами, L = 470 мкГн, Idc, А = 0,78, Точн, % = 10, Габ. розм, мм = 10,0 х 10,5, Тексп, °С = -40...+100, Тип монт. = вивідний, Екранування = Ні, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 780MA 710MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 710mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 2.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Інші пропозиції RCH110NP-471K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110NP-471K RCH110NP-471K Виробник : Sumida America Components Inc. RCH-110.pdf Description: FIXED IND 470UH 780MA 710MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 710mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 2.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
товару немає в наявності
RCH110NP-471K RCH110NP-471K Виробник : Sumida RCH_110.pdf Power Inductors - Leaded 470uH 0.78A 10% THRU HOLE INDUCTOR