RCH110NP-820K Sumida America Components Inc.
RCH-110.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 82UH 1.9A 140 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 1.9A 140 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Інші пропозиції RCH110NP-820K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH110NP-820K RCH110NP-820K Виробник : Sumida RCH_110.pdf Power Inductors - Leaded 82uH 1.9A 10% THRU HOLE INDUCTOR