RCH114NP-101KB
RCH114NP-101KB Sumida America Components Inc.
RCH114_ver2.0.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 2.3A 143 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 143mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 2.3A 143 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 143mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 2.3 A.