Продукція > SUMIDA > RCH114NP-152KB
RCH114NP-152KB SUMIDA
RCH114_ver2.0.pdf
Виробник: SUMIDA
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5MH 410MA 2.5 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open), Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 mH, Current Rating (Amps): 410 mA.
Інші пропозиції RCH114NP-152KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH114NP-152KB Виробник : Sumida RCH114_ver2.0.pdf FIXED IND 1.5MH 410MA 2.5 OHM TH Група товару: Індуктивності Од. вим: шт
товару немає в наявності
RCH114NP-152KB RCH114NP-152KB Виробник : Sumida America Components Inc. RCH114_ver2.0.pdf Description: FIXED IND 1.5MH 410MA 2.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads (Open)
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.567" (14.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 410 mA