Продукція > SUMIDA > RCH114NP-182KB
RCH114NP-182KB SUMIDA
RCH114_ver2.0.pdf
Виробник: SUMIDA
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8MH 500MA 2.9 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 2.9Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 500mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Inductance: 1.8 mH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Інші пропозиції RCH114NP-182KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH114NP-182KB Виробник : Sumida America Components Inc. RCH114_ver2.0.pdf Description: FIXED IND 1.8MH 500MA 2.9 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 2.9Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 500mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Inductance: 1.8 mH
Current Rating (Amps): 500 mA