Продукція > SUMIDA > RCH114NP-470KB
RCH114NP-470KB Sumida
RCH114.pdf
Виробник: Sumida
Дроссель с радиальными выводами, L = 47 мкГн, Idc, А = 1.9, Точн,% = 10, Rdc, мОм = 83, Габ. разм,мм = 10 х 14.4 х 6.3, Тип монт. = выводной ,... Група товару: Індуктивності Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 2.5A 83 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 83mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Інші пропозиції RCH114NP-470KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH114NP-470KB Виробник : Sumida America Components Inc. RCH114_ver2.0.pdf Description: FIXED IND 47UH 2.5A 83 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 83mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A