RCH50S10001JS06
RCH50S10001JS06 Vishay / Sfernice
rch.pdf
Виробник: Vishay / Sfernice
Planar Resistors - Chassis Mount 50W 10Kohm 5%
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 1.882" L x 1.157" W (47.80mm x 29.40mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum Oxide, Height - Seated (Max): 0.602" (15.30mm), Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCH50S10001JS06 RCH50S10001JS06 Виробник : Vishay Sfernice rch.pdf Description: RES CHAS MNT 10K OHM 5% 50W
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.882" L x 1.157" W (47.80mm x 29.40mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum Oxide
Height - Seated (Max): 0.602" (15.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RCH50S10001JS06 RCH50S10001JS06 Виробник : VISHAY VISH-S-A0011160895-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - RCH50S10001JS06 - Widerstand, 10 kohm, RCH, 50 W, ± 5%, Lötfahne, 1.285 kV
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
Widerstandsmontage: Panelmontage
Nennleistung: 50
Widerstand: 10
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C
Widerstandselement: Dickschicht
Produktpalette: RCH
Nennspannung: 1.285
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 4 шт:
RCH50S10001JS06 RCH50S10001JS06 Виробник : Vishay rch.pdf Res Thick Film 10KOhm 5% 50W ±150ppm/°C Radial Lug Bag
на замовлення 13 шт:
Мінімальне замовлення: 11