RCK18U32BK
RCK18U32BK Hammond Manufacturing
rck
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: 18U 24W 32D KNOCKDOWN CABINET
Packaging: Box
Color: Black
Material: Metal, Steel
Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 31.560" H (750.82mm x 466.09mm x 801.62mm)
Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 26.440" H (938.28mm x 609.60mm x 671.58mm)
Door: Doorless
Mounting Rails: Two Pair
Ventilation: Front, Sides, Top
Number of Units: 18U
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 18U 24W 32D KNOCKDOWN CABINET, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 31.560" H (750.82mm x 466.09mm x 801.62mm), Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 26.440" H (938.28mm x 609.60mm x 671.58mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Top, Number of Units: 18U.
Інші пропозиції RCK18U32BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCK18U32BK RCK18U32BK Виробник : Hammond Manufacturing rck.pdf Racks & Rack Cabinets IT, Security and A/V Rack Cabinet - 36.50 x 24 x 32" 18U +1