RCK20U32BK
RCK20U32BK Hammond Manufacturing
rck
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: 20U 24W 32D KNOCKDOWN CABINET
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 35.060" H (750.82mm x 466.09mm x 890.52mm)
Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 40.440" H (938.28mm x 609.60mm x 1027.18mm)
Ventilation: Front, Sides, Top
Number of Units: 20U
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: 20U 24W 32D KNOCKDOWN CABINET, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 35.060" H (750.82mm x 466.09mm x 890.52mm), Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 40.440" H (938.28mm x 609.60mm x 1027.18mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Top, Number of Units: 20U.
Інші пропозиції RCK20U32BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCK20U32BK RCK20U32BK Виробник : Hammond Manufacturing rck.pdf Racks & Rack Cabinets IT, Security and A/V Rack Cabinet - 40 x 24 x 32" 20U +1