RCK24U25BK
RCK24U25BK Hammond Manufacturing
rck
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: 24U 24W 25D KNOCKDOWN CABINET
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 22.560" L x 18.350" W x 42.060" H (573.02mm x 466.09mm x 1068.32mm)
Dimensions - Overall: 25.000" L x 24.000" W x 47.440" H (635.00mm x 609.60mm x 1204.98mm)
Ventilation: Front, Sides, Top
Number of Units: 24U
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: 24U 24W 25D KNOCKDOWN CABINET, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 22.560" L x 18.350" W x 42.060" H (573.02mm x 466.09mm x 1068.32mm), Dimensions - Overall: 25.000" L x 24.000" W x 47.440" H (635.00mm x 609.60mm x 1204.98mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Top, Number of Units: 24U.
Інші пропозиції RCK24U25BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCK24U25BK RCK24U25BK Виробник : Hammond Manufacturing rck-2821236.pdf Racks & Rack Cabinets IT, Security and A/V Rack Cabinet - 47 x 24 x 25" 24U +1