RCK36U32BK
RCK36U32BK Hammond Manufacturing
rck
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: RACK STEEL 36.9X24X68.4 BLACK
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 63.060" H (750.82mm x 466.09mm x 1601.72mm)
Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 68.440" H (938.28mm x 609.60mm x 1738.38mm)
Ventilation: Front, Sides, Top
Number of Units: 36U
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: RACK STEEL 36.9X24X68.4 BLACK, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 63.060" H (750.82mm x 466.09mm x 1601.72mm), Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 68.440" H (938.28mm x 609.60mm x 1738.38mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Top, Number of Units: 36U.
Інші пропозиції RCK36U32BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCK36U32BK RCK36U32BK Виробник : Hammond Manufacturing rck.pdf Racks & Rack Cabinets IT, Security and A/V Rack Cabinet - 68 x 24 x 32" 36U +1