RCK42U32BK
RCK42U32BK Hammond Manufacturing
rck
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: RACK STEEL 36.9X24X78.9 BLACK
Type: Cabinet Rack
Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 73.560" H (750.82mm x 466.09mm x 1868.42mm)
Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 78.940" H (938.28mm x 609.60mm x 2005.08mm)
Ventilation: Front, Sides, Top
Number of Units: 42U
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: RACK STEEL 36.9X24X78.9 BLACK, Packaging: Box, Color: Black, Material: Metal, Steel, Style: Enclosed, Bottom, Sides, Top, Type: Cabinet Rack, Dimensions - Panel: 29.560" L x 18.350" W x 73.560" H (750.82mm x 466.09mm x 1868.42mm), Dimensions - Overall: 36.940" L x 24.000" W x 78.940" H (938.28mm x 609.60mm x 2005.08mm), Door: Doorless, Mounting Rails: Two Pair, Ventilation: Front, Sides, Top, Number of Units: 42U.
Інші пропозиції RCK42U32BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCK42U32BK RCK42U32BK Виробник : Hammond Manufacturing rck.pdf Racks & Rack Cabinets IT, Security and A/V Rack Cabinet - 78.50 x 24 x 32" 42U +1