RCOB-1050A
RCOB-1050A RECOM Power
RCOB-A-542544.pdf
Виробник: RECOM Power
LED Power Supplies 46W 198-264Vin 6-44Vin 0-1.05A Dim
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-44V 1.05A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 4.79" L x 3.07" W x 0.87" H (121.7mm x 78.0mm x 22.0mm), Voltage - Output: 6 ~ 44V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 264VAC, Approval Agency: CE, Ratings: IP20, Efficiency: 83%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 198VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 46 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції RCOB-1050A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCOB-1050A RCOB-1050A Виробник : Recom Power RCOB_Series.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 6-44V 1.05A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 4.79" L x 3.07" W x 0.87" H (121.7mm x 78.0mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 6 ~ 44V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 264VAC
Approval Agency: CE
Ratings: IP20
Efficiency: 83%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 198VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 46 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV