Продукція > SUMIDA > RCR1010NP-102M
RCR1010NP-102M Sumida
RCR1010-523524.pdf
Виробник: Sumida
Fixed Inductors 1000uH 0.48A 20% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RCR1010NP-102M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1010NP-102M Виробник : Sumida America Components Inc. RCR1010.pdf Description: FIXED IND 1MH 550MA 1.49 OHM TH