Продукція > VISHAY / DALE > RCS040210M0JNED
RCS040210M0JNED
RCS040210M0JNED Vishay / Dale
rcse3.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Thick Film Resistors - SMD 0.2watt 10Mohms 5% 200ppm
на замовлення 19714 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCS040210M0JNED RCS040210M0JNED Виробник : Vishay Dale rcse3.pdf Description: RES SMD 10M OHM 5% 1/5W 0402
товару немає в наявності