Продукція > VISHAY DALE > RCS0402121RFKED
RCS0402121RFKED
RCS0402121RFKED Vishay Dale
rcse3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 121 OHM 1% 1/5W 0402
на замовлення 9470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0402 121 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCS0402121RFKED RCS0402121RFKED Виробник : Vishay rcse3.pdf Res Thick Film 0402 121 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical
товару немає в наявності
RCS0402121RFKED RCS0402121RFKED Виробник : Vishay Dale rcse3.pdf Description: RES SMD 121 OHM 1% 1/5W 0402