Продукція > VISHAY DALE > RCS04021K60FKED
RCS04021K60FKED
RCS04021K60FKED Vishay Dale
rcse3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 1.6K OHM 1% 1/5W 0402
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 1.6 kOhms
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 1.6K OHM 1% 1/5W 0402, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 1.6 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCS04021K60FKED RCS04021K60FKED Виробник : Vishay Dale rcse3.pdf Description: RES SMD 1.6K OHM 1% 1/5W 0402
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 1.6 kOhms