Продукція > VISHAY DALE > RCS040222R0JNED
RCS040222R0JNED
RCS040222R0JNED Vishay Dale
rcse3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 22 OHM 5% 1/5W 0402
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 749 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 22 OHM 5% 1/5W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCS040222R0JNED RCS040222R0JNED Виробник : Vishay / Dale rcse3.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.2watt 22ohms 5% 200ppm
на замовлення 17530 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
RCS040222R0JNED RCS040222R0JNED Виробник : Vishay Dale rcse3.pdf Description: RES SMD 22 OHM 5% 1/5W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 22 Ohms