Продукція > VISHAY DALE > RCS040227K0FKED
RCS040227K0FKED
RCS040227K0FKED Vishay Dale
rcse3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 27K OHM 1% 1/5W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 27 kOhms
на замовлення 90000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 27K OHM 1% 1/5W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 27 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCS040227K0FKED RCS040227K0FKED Виробник : Vishay Dale rcse3.pdf Description: RES SMD 27K OHM 1% 1/5W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 27 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
RCS040227K0FKED RCS040227K0FKED Виробник : Vishay / Dale rcse3.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.2watt 27Kohms 1% 100ppm