Продукція > VISHAY DALE > RCS04022R20JNED
RCS04022R20JNED
RCS04022R20JNED Vishay Dale
rcse3.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 1/5W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.2 Ohms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RCS04022R20JNED - RES, 2R2, 5%, 0.2W, 0402, THICK FILM, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [1005 Metric], Widerstandstechnologie: Thick Film, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 200mW, Widerstandstyp: Anti-Surge, Widerstand: 2.2ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/K, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RCS e3 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCS04022R20JNED RCS04022R20JNED Виробник : Vishay Dale rcse3.pdf Description: RES SMD 2.2 OHM 5% 1/5W 0402
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 2.2 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
RCS04022R20JNED RCS04022R20JNED Виробник : VISHAY rcse3.pdf Description: VISHAY - RCS04022R20JNED - RES, 2R2, 5%, 0.2W, 0402, THICK FILM
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [1005 Metric]
Widerstandstechnologie: Thick Film
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 200mW
Widerstandstyp: Anti-Surge
Widerstand: 2.2ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/K
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RCS e3 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
Мінімальне замовлення: 81
RCS04022R20JNED RCS04022R20JNED Виробник : Vishay / Dale rcse3.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.2watt 2.2ohms 5% 200ppm
Мінімальне замовлення: 31
RCS04022R20JNED RCS04022R20JNED Виробник : Vishay rcse3-1013761.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.2watt 2.2ohms 5% 200ppm