Продукція > VISHAY > RCS040233K2FKED
RCS040233K2FKED
RCS040233K2FKED Vishay
rcse3.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0402 33.2K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCS040233K2FKED RCS040233K2FKED Виробник : Vishay Dale rcse3.pdf Description: RES SMD 33.2K OHM 1% 1/5W 0402
товару немає в наявності